سه اصل کلیدی موبوتو

03.
7 روز مهلت تست

ضمانت بازگشت وجه

02.
بهترین قیمت در ایران

بهترین قیمت

01.
کالای با اصالت بخرید

تضمین کیفیت

حــسِ خــوبِ خریــدِ آنلایــن

محصولات موجود در موبوتو همگی ارجینال بوده و از بالاترین کیفیت سری ساخت ثبت سفارش شده‌اند. محصولات متفرقه (شامل کپی، های‌کپی، استوک، ریپیر و …) در موبوتو به فروش نمیرسد. ما نگرانی شما را از بابت کیفیت محصولات درک کرده و در راستای از بین بردن دغدغه و نگرانی شما تلاش کرده‌ایم که ویترین جامع موبوتو از بهترین کالاها با بهترین کیفیت تشکیل شده باشد. باخیال راحت کالای اصل و با کیفیت تهیه کنید.

01. کیفیت

کالای اصل با ضمانت اصالت بخرید!

سعی موبوتو برآن بوده است تا محصولات خود را با بهترین قیمت برای خریدار عرضه کند، مجموعه موبوتو با توجه به قرارگیری در غرب کشور و نزدیکی به بازارهای واردات مرزی توانسته است برچسب قیمت محصولات خود را در پایین‌ترین سطح ممکن قرار دهد. ما بهترین قیمت‌ها را در ایران داریم.

02. قیمت

بهترین قیمت در ایران!

کلیه محصولات ما دارای گارانتی ضمانت بازگشت وجه می‌باشد؛ در صورت عدم رضایت (اعم از مشکل فنی، کیفیت، مغایرت و …) تا 7 روز میتوانید کالا را عودت دهید و 100% وجه پرداختی را پس بگیرید. ما به کیفیت محصولات خود اطمینان کافی داریم.

03. ضمانت

ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز!

چرا قیمت‌های موبوتو پایین است؟

سوال متداولی که خیلی از ما میپرسید این است که چرا قیمت‌هایتان پایین است؟

ما معتقد هستیم خریدار حق دارد با بهترین قیمت خرید کند و نگرانی از بابت قیمت نداشته باشد برای همین توانسته ایم به سبب نزدیکی به بازارهای مرزی محصولات را بصورت مستقیم وارد کنیم و با حذف واسطه ها و اعمال حاشیه سود پایین، قیمت‌هایمان را در پایین ترین سطح ممکن حفظ کرده‌ایم. پس قیمت پایین ما نشان از عدم کیفیت نیست! همانگونه مشتریانی که پس از خرید پی برده‌اند که رسالت اول موبوتو کیفیت بوده است!

logo-samandehi

چگونه اعتماد کنیم؟

موبوتو دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. این یعنی موبوتو استنانداردهای خرید اینترنتی را دارا است و به پروتوکل خرید و ضمانت وزارت صمت پایبند است. همچنین نماد ساماندهی از وزارت ارشاد برای موبوتو صادر شده‌است و نیز دارای پروتکل امن SSL برای پرداخت آنلاین و امن در بستر سیستم شاپرک بانک مرکزی است. پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت صورت می‌گیرد.

با اطمینان خرید کنید