About Us

درباره ما

با موبوتو آشنا شوید

logo farsi new2 liite درباره ما

حس خوب خرید آنلاین!

این شعار ماست؛
تلاش ما نیز در همین سو است؛ تا حس خوبی از خرید آنلاین برایتان به‌وجود بیاوریم.

بررسی و سپس خرید آنلاین؛
ما به شما در پیدا کردن بهترین انتخاب از مجموعه متنوع کالاهای موبوتو کمک خواهیم کرد، ابزارهای مقایسه؛ نقد و بررسی؛ ویژگی‌های جامع و … برای شما فراهم شده است؛ اگر به راهنمایی بیشتر نیاز دارید، تیم فروش آماده ارائه مشاوره رایگان خرید و خدمت رسانی به شما عزیزان است.
خرید آغاز یک تعهد طولانی بین موبوتو™ و شما خریدار گرامی است، برای ما حصول اطمینان از رضایت کامل شما از خرید حائز اهمیت بسیاری است، ما همیشه پشتیبان خرید شما و پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود و راهنمایی‌های لازم رو از سوی تیم پس از فروش دریافت خواهید کرد.

 

موبوتو [دات] آی‌آر؛ تحت مدیریت هلدینگ هانا ایده آرمان ، با تأمین بروزترین و بهترین برندهای گجت‌های هوشمند و الکترونیک ، با بررسی جامع و مقایسه‌ای باکیفیت‌ترین محصولات حس خوب یک خرید آنلاین را برای خریداران فراهم کرده‌است .

ما با تعامل نزدیک با واردکنندگان اصلی و بصورت مستقیم از مبادی مرزی، توانسته‌ایم برچسب های قیمت را در پایین‌ترین حالت ممکن حفظ کنیم.

طی چند سال فعالیت و هندلینگ مجموعه دستاورد عظیمی نصیب ما شد؛ اعتماد شما

ما باور داریم به اینکه سود کمتر و مشتری بیشتر میتواند ارمغانی برای ما و شما داشته باشد؛ ما خواهیم توانست در خدمت تعداد بیشتری از مشتریان باشیم و شما عزیزان کالای دلخواه خود را با قیمت بهتری را بدست آورید.

new logo23 درباره ما