سوالات متداول

قبل از تماس با مجموعه موبوتو؛ لیست زیر را بررسی کنید؛ شاید جواب سوال شما در این صفحه باشد:

ثــبـــــت سفارش

ماهیت فروشگاه موبوتو، اینترنتی می‌باشد، جهت ثبت سفارش خرید از موبوتو بایستی کالای مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید، پس از وارد کردن مشخصات خود و آدرس دریافت کالا، مبلغ سفارش خود را از طریق پرداخت اینترنتی پرداخت کنید

متاسفانه جهت بهبود خدمات و سرعت عملکرد، امکان خرید به شیوه سنتی در موبوتو فراهم نیست.

روش پرداخت وجه کالا در موبوتو پرداخت آنلاین با کارت‌های عضو شتاب می‌باشد. در این روش شما نیاز به دسترس داشتن اطلاعاتی نظیر شماره کارت، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت خود دارید.

بله؛ شما میتوانید در صفحه صورت حساب؛ آدرس و مشخصات شخص تحویل گیرنده دیگری را ثبت نمایید.

در صورت تمایل به واریز به حساب می‌توانید از طریق واتساپ شماره حساب‌‌های شرکت را جهت واریز وجه سفارش خود، دریافت کنید.

سفارشاتی که در تایم کاری (تا 5 عصر) ثبت و پرداخت شوند؛ فردای همان روز تحویل واحد حمل‌ونقل می‌شوند

هم‌اکنون بدلیل نوسانات ارزی و تسریع در تامین سریع موجودی؛ پرداخت در محل فعال نمی‌باشد

موبوتو دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صمت می‌باشد، سابقه 3 ساله و بدون شکایت، گویای کیفیت کار ماست

بله؛ امکان خرید اقساطی در موبوتو فراهم شده است؛ شما میتوانید با دریافت اعتبار از شرکت‌های لنـدو ویا والتا اقدام به خرید از موبوتو کنید. (شرایط و راهنمایی‌های لازم را از دو شرکت مذکور دریافت کنید)

رهـگیری سفارش

سفارشات ثبت شده در موبوتو از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس به انتخاب خریدار ارسال می‌گردد. سفارشاتی که در تایم کاری (تا 5 عصر) ثبت و پرداخت شوند؛ فردای همان روز تحویل شرکت‌های مذکور می‌شوند.

کلیه مراحل و روند انجام سفارشات از طریق پیامک به اطلاع شما میرسد؛ افزون بر آن، در پنل کاربری خود میتوانید آخرین وضعیت سفارش خود را بررسی نمایید.

کد رهگیری مرسولات پست پیشتاز و تیپاکس را از طریق پیامک دریافت خواهید کرد، به کمک این کد میتوانید از طریق سایت این دو شرکت از آخرین وضعیت ارسال مرسوله خود آگاه شوید.

در صورتی که از ارسال شدن مرسوله خود اطمینان دارید و کد رهگیری مرسوله را در اختیار دارید با شرکت حمل و نقل مربوطه تماس بگیرید و مشکل را شرح دهید؛ درصورتی که نیاز به راهنمایی داشتید با پشتیبانی موبوتو تماس بگیرید.

کد رهگیری مرسولات پست پیشتاز و تیپاکس از طریق پیامک برای خریداران ارسال خواهد شد، همچنین کد رهگیری در پنل کاربری قسمت سفارشات درج شده است.

تعهد موبوتو در خصوص تحویل به موقع به واحد حمل و نقل می‌باشد و دخالتی در روند پست مرسولات ندارد و نمیتوان زمان دقیقی برای آن بیان کرد؛

بصورت تقریبی مرسولات داخل استان عموما 1-2 روز؛ تهران 2-3 روز؛ مراکز استان‌ها 3-4 روز؛ و مرسولات شهرستان‌ها 4-5 روزکاری زمانبر خواهند بود.

پـس از سفارش

اگر از کالای خود راضی نبودید میتوانید از شرایط بازگشت وجه تا 7 روز استفاده کنید.

ضمانت اصالت و سلامت بدین معنیست کالا اصل و مطابق مشخصات درج شده خدمتتان ارسال میگرد.

 در صورت عدم اصالت، عدم سلامت فیزیکی و ظاهری، اختلال در عملکرد و اکتیو بودن (در خصوص دستگاه‌های اپل) میتوانید محصول را عودت و وجه پرداختی را بازپس گیرید.