شیوه‌های پرداخت مبلغ سفارش

پرداخت در موبوتو به 3 شیوه زیر صورت می‌پذیرد:

Cash on delivery

پرداخت در محل

امکان پرداخت در محل برای خریداران فراهم شده است. در صورت نیاز می‌توانید گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید. در این روش ابتدا 10% مبلغ سفارش (بعنوان بیعانه) از طریق درگاه آنلاین دریافت می‌شود سپس مابقی مبلغ صورتحساب در محل، حین تحویل کالا، توسط پیک اخذ می‌شود.

ضمنا این روش مستلزم تقبل هزینه اضافی بابت ” حمل و کارمزد خدمات پرداخت در محل” است. که بسته به مبلغ خرید متغیر است. جهت استعلام این هزینه محصول را به سبد اضافه کنید و آدرس کامل را در صفحه پرداخت وارد کنید تا گزینه پرداخت در محل و هزینه آن ظاهر گردد.

online payment

پرداخت آنلاین

ساده‌ترین شیوه پرداخت؛ از طریق درگاه‌های پرداخت آنلاین تحت سیستم شاپرک بانک مرکزی است؛ در این روش در کمتر از یک دقیقه میتوان با در دست داشتن: شماره کارت، رمز دوم اینترنتی، تاریخ انقضای کارت و CVV2 به سهولت مبلغ صورت‌حساب را به موبوتو واریز کرد و رسید واریز وجه را دریافت کرد.

transfer money

واریز به حساب

پس از ثبت سفارش کالا و تکمیل صفحه خرید؛ در صفحه تسویه حساب گزینه واریز به حساب را انتخاب کنید؛ سپس اطلاعات حساب مقصد برای انجام واریز وجه به شما نمایش داده خواهد شد. پس از واریز؛ رسید را به پشتیبانی سایت ارسال کنید و یا با ما تماس بگیرید تا واریز شما تایید و سفارش شما در صف انجام قرار گیرد.